podporují nás

 

IBM logo

LIDL logo

 MČ Brno Líšeň

naši lidé

Klára Krchňavá – zakladatelka, předsedkyně spolku a ředitelka

Narodila se a své dětství prožila v Jižních Čechách. Vystudovala obor Speciální pedagogika na UK v Praze, a obor Etika na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Vzdělání si doplňuje dalšími kurzy. V životě ji nejvíce ovlivnil a nasměroval kurz Respektovat a být respektován s manželi Kopřivovými. Velkou inspirací jsou pro ni její tři báječné děti.

Je zakladatelkou Dětského lesního klubu Stromík v Pozořicích (2010) a Lesní mateřské školy Mariánka (2012) a Dětského lesního klubu Kvítek v Brně-Líšni (2016). Stará se o organizaci aktivit a komunikaci se státní správou, je ředitelkou lesních školek, působí také jako pedagog a průvodce dětí v klubech a kroužcích. Je členkou týmu Asociace lesních mateřských škol.

Klára Taufarová - koordinátorka aktivit v Líšni

Vyrostla v Ostravě, vystudovala Obecnou biologii na Masarykově Univerzitě a pracuje jako výzkumník v oblasti lesnictví a meteorologie.

Má dlouholeté zkušenosti s vedením tábornického oddílu a táborů maminek s dětmi. Je maminkou tří dětí.

Tereza Jiráčková - koordinátorka aktivit v Pozořicích

Vystudovala střední školu, obor vychovatel, poté pracovala ve stacionáři Effeta pro lidi s mentálním handicapem a autismem a jako koordinátorka projektu Hlídací služba Diecézní Charity Brno. Při rodičovské dovolené vedla v MC Človíček Pozořice kurzy cvičení rodičů s dětmi a environmentální kroužek na ZŠ. Nyní pracuje pro DLK Stromík jako průvodce a koordinátorka klubu.

Každodenní radostí, posilou i velkou zkouškou je pro ni výchova tří synů :o)

Michaela Žižková - administrativa

Překladatelka a vystudovaná archivářka, dlouholetá administrátorka hudebních projektů a maminka lesního dítka má ve spolku na starosti vše, co souvisí s psaním a vyplňováním.

rychlý kontakt

777 145 343

info@lesnikavyl.cz

FB Kavyl

FB Stromík

FB Mariánka

FB Kvítek

 

Klub přátel Kavylu 

Stavíme jurtu pro Stromík

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                        

© Kavyl z.s. 2018 | Webmaster: www.livebox.cz